Sutuoktinio meilės trokštanti moteris dėl jo ryžosi beprotiškiems kūno pokyčiams: jos liemens lieknumas šokiruoja

Ne paslaptis, kad įsimylėję žmonės gali padaryti gan keistų dalykų. Kai kuriais atvejais, jų veiksmai atrodo romantiški ir mieli, tačiau kartais – beprotiški. Viena moteris, dar žinoma, kaip liekniausio liemens pasaulyje savininkė, Ethel Granger, dėl savo mylimojo pasiryžo itin keistiems pokyčiams.

Ethel gimė 1900-aisiais, Kembridže. 1928 metais ji ištekėjo už jauno astronomo Williamo, tačiau tikriausiai nė nesitikėjo, kad ši santuoka bus viena iš priežasčių, kodėl jos vardas vėliau atsidūrė Gineso rekordų knygoje.

Moteris dievino korsetus ir troško dar lieknesnio liemens, nei turėjo, nors ir natūralaus jos liemens apimtis siekė vos 56 centimetrus. Kad įtiktų klystkeliais nueiti mėgusiam vyrui, Ethel korsetų nebenusiimdavo, o kad liemuo dar labiau lieknėtų, ji korsetą suverždavo vis smarkiau. Jau 1939 moters vardas atsidūrė Gineso rekordų knygoje. Pasirodo, kad per dešimt metų korseto nešiojimo jos liemuo sulieknėjo 33 centimetrais.

Visgi, čia moters keistumas dar nesibaigia. Ji buvo pamišusi dėl aukštakulnių ir turėjo auskarų beveik kiekvienoje kūno dalyje. Visa tai buvo daroma tik dėl to, kad vyras jos nepaliktų ir žmona jam būtų pati gražiausia.

Dėl meilės paaukojusi daugybę dalykų, Ethel mirė sulaukusi 77-erių. Daugybė žmonių aptarinėjo drastiškus moters sprendimus kardinaliai pakeisti išvaizdą vien tam, kad patenkintų vyro norus.

Ethel Granger and her green dress.

Posted by Ethel Granger on Pühapäev, 8. mai 2016

Ethel Granger and her satin corset.

Posted by Ethel Granger on Teisipäev, 26. jaanuar 2016

Ethel Granger at the beach. For any inquires please contact Sjef Dirks, owner & curator. info@sjefdirks.nl

Posted by Ethel Granger on 6. jaanuar 2016. a.

Ethel Granger ,1959You can contact me: info@sjefdirks.nl

Posted by Ethel Granger on Kolmapäev, 8. oktoober 2014

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus