Sužinokite savo indų horoskopo zodiako ženklą

 

Centrinės Amerikos indai taip pat turėjo dangaus žemėlapį, bet apie zodiako ženklus  jie nieko negirdėjo.

Simbolinis indėnų savęs įsivaizdavimas turėjo žmonių ir faunos santykio pobūdį. Ir greičiausiai, būtent todėl indų Zodiako ženklai buvo susiję su gyvūnų pasaulio vardais.

Indų civilizacija ir gentys buvo įsitikinę, kad mes visi turime giminystės ryšių su tam tikrais gyvūnais. O su kuriuo būtent – priklausė nuo gimimo datos.

Sužinokite savo indų  horoskopo ženklą dabar!

Ūdra

Sausio 20— vasario 18

1

Žmonės, gimę po Ūdros  ženklu paprastai yra keisti ir linkę elgtis anomališkai. Todėl juos taip sunku suprasti. Kita vertus, jeigu tokie žmonės imsis kūrybiškumo, gali pasiekti labai gerų rezultatų.

Ūdra žiūri į pasaulį neįprastu būdu, tačiau tuo pačiu metu turi puikią vaizduotę ir intelektą. Tai suteikia jai pranašumo prieš kitus.

Ūdra gali tapti labai atidžiu ir rūpestingu draugu.

Jei vaiką Ūdrą auklėti geroje aplinkoje, ji išaugs geranorišku, drąsiu ir sąžiningu žmogumi. Tačiau jeigu ją “užguiti”, t.y sugniužyti Ūdros kūrybiškumo potencialą, iš tokio asmens išaugs nesąžiningas, nuolat nervingas ir nutolęs nuo visuomenės sociopatas.

Vilkas

Vasario 19— kovo 20

2

Vilkas – giliai emociška ir besidominti asmenybė. Daugiausia Vilkas vertina meilę, ir taip pat gali jausti tikrą melės jausmą.

Tačiau Vilkai gali derinti savyje ir meilės poreikį, ir norą būti nepriklausomais. Jei žmogus, gimęs po šiuo ženklu greitai negali surasti savo meilės ir vesti ją, tai visą gyvenimą gali gyventi vienas.

Vilkas – aistringas, dosnus ir švelnus meilužis. Tačiau jei atstumsite  jį, gali tapti pernelyg įkyrus ir kerštingas.

Sakalas

Kovo 21— balandžio 19

3

Įgimtas lyderis, Sakalas visada randa idealius sprendimus sudėtingose situacijose. Pasak indų įsivaizdavimų, šis gyvūnas niekada negaišo laiko ir kala geležį, kol karšta. Todėl Sakalai turi tapti puikiais verslininkais.

Sakalas moka  imtis iniciatyvos, nors jiems gerai sekasi tik komandinėse sporto šakose. Taip atsitinka todėl, kad žmonės, gimę po šiuo ženklu, dažnai yra nepaprastai patenkinti savimi ir išdidūs. Labai dažnai juos vadina arogantiškais.

Sakalas – nuostabus meilužis, sugebantis metus iš eilės palaikyti aistrą santykiuose. Kita vertus, daugelį merginų erzins jų grubumas, nekantrumas, netolerancija silpniems.

Bebras

Balandžio 20— gegužės 20

4

“Prisiimk atsakomybę, prisitaikyk prie situacijos, įveik save ir išgelbėk visus”, – toks yra bebro šūkis.

Bebrai – idealūs darbuotojai: jie viską atlieka su maksimaliu efektyvumu ir rezultatais. Jie tampa  ne tik paprastais vykdytojais, bei ir gerais vadovais: tam bebrai turi nuovoka, gebėjimą mąstyti strategiškai ir ištvermę.

Problemos Bebrų gyvenimuose dažniausiai prasideda tada, kai jie yra pernelyg viliojami kokios nors veiklos ir negali sustoti, net kai tampa akivaizdu, jog jų pastangos neatneša jokių rezultatų. Deja, Bebrai, taip pat labiau linkę gyventi ant “autopiloto” – o senatvėje skundžiasi, kad “gyvenime taip nieko ir nematė”.

Bebrai lojalūs, naudingi, ir jais visada galima pasitikėti. Tačiau gyvenant su tokiu žmogumi, būkite pasirengę tam, kad jis gali “užknisti” jus savo taisyklingumu.

Elnias

Gegužės 21— birželio 20

5

Šis gyvūnas indėnams visada buvo žodžio “mūza” simbolis. Elnias įkvepia kitus žmones savo gyvybingumu ir išmone. Jis beveik visada gali pajuokauti pagal individualų užsakymą.

Elnias gali prajuokinti bet kurį žmogų. Dažnai šio ženklo atstovai nuostabiai dainuoja. Ir beveik visi Elniai – neprilygstami pašnekovai. Elnias – visada laukiamas ir dažnas svečias  kviestiniuose pietuose. Jis visada žino, kas vyksta  savo draugų rato gyvenimuose, randa bendra klabą su kiekvienu. Net jei visi vienos kompanijos nariai susipyks tarpusavyje, Elnias draugaus su kiekvienu iš jų atskirai. O kartais – bandys padėti jiems susitaikyti.

Tačiau, jei Elnias užaugs blogoje šeimoje, jis taps kaprizingu, tingiu ir savanaudžiu dviveidžiu.

Genys

Birželio 21— liepos 21

6

Geniai indų tradicijoje – labiausiai išauklėti ir taktiški gyvūnai. Manoma, kad šio ženklo žmonės – neprilygstami klausytojai, absoliutūs empatai, kurie visada yra  jūsų pusėje. Be to, jie visada šalia, kai jums reikia palaikymo.

Visa tai daro Genius puikiais tėvais, nuostabiais draugais ir partneriais. Jie yra kuklūs, išradingi, gerai organizuoti.

Jei Genys išaugs meilės atmosferoje, ateityje  jis bus rūpestingas, ištikimas ir labai romantiškas. Jei jam pasiseks mažiau, toks asmuo gali tapti piktu ir pavydžiu savininku. Kuris tuo pačiu visada yra pagiežingas.

Lašiša

Liepos 22— rugpjūčio 21

8

Lašišos gyvenimas – nuolatiniai nuotykiai. Viskas dėl to, kad žmonės, gimę po šiuo ženklu, turi labai daug energijos. Lašiša visada motyvuota ir kupina sveiko optimizmo.

Darbas su lašiša vienoje komandoje – didelis malonumas. Ji yra protinga, nuovoki, moka dirbti greitai ir puikiai įsilieja į bet kokį kolektyvą. Taip pat,  ji gali užkrėsti kitus žmones savo entuziazmu. Todėl nenustebkite, jei Lašiša išmokys visas kolegas slidinėti ar kopti į kalnus.

Užaugusi palankioje aplinkoje Lašiša bus emociškai stabili, rami, jausminga. Jei ji augs blogoje šeimoje, suaugusiame gyvenime bus savanaudė, vulgari, netoleruojanti kitų.

Meška

Rugpjūčio 22—  rugsėjo 21

9

Pragmatiška ir metodiška Meška visada mano, kad tvarka reikalauja “tvirtos rankos”. Meškos praktiškumas ir pusiausvyros išlaikymas padaro ją puikiu verslo partneriu. Šie žmonės visada kalba proto ir išminties balsu.

Tačiau Meškos paprastai yra kuklios ir šiek tiek drovios. Augdami meilės atmosferoje, greitai tampa dosnumo ir globos simboliais.

Meškos – dėl jų kantrybės ir santūrumo – tampa puikiais mentoriais ir mokytojais. Bet jei Mešką auklėti netinkamai, ji išauga smulkmenišku atsiskyrėliu- skeptiku.

Varnas

Rugsėjo 22— spalio 22

11

Varnai dažniausiai turi daug entuziazmo, todėl jie – įgimti verslininkai. O dar žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra panašūs į dvasininkus ir kerėtojus: jais lengva susižavėti, jie gali lengvai suklaidinti smegenis.

Varnaiidėjų ir nuomonių žmonės. Jie tampa puikiais politikais. Aštrus Varnų protas dera kartu su idealistiniais požiūriais ir įgimtu talentu diplomatijai.

Nesuteikus Varnui galimybės realizuoti save šioje srityje, jis gali užaugti pernelyg romantiškas ir ramus. Užtat santykiai su jais yra paprasti: Varnai moka pasakyti tiesą neįžeidus, netoleruoja pataikavimo bei yra labai kantrūs.

Jei Varnas turėjo sunkią vaikystę, jis užaugs pernelyg reiklus sau ir kitiems, nenuoseklus, kerštingas ir neužmirštantis skriaudos.

Gyvatė

Spalio 23— lapkričio 22

12

Po šiuo ženklu pas indėnus gimdavo beveik visi šamanai. Gyvatė – ekspertas dvasiniais klausimais. Todėl jie taip dažnai tampa dvasiniais lyderiais.

Gyvatei patinka, kai ją garbina ir gerbia, todėl tarp šio ženklo žmonių yra tiek daug gydytojų. Gyvatės trūkumas – beveik visiškas nenoras užsiimti materialiniais klausimais. Gyvatės retai tampa gerais bankininkais.

Apskritai, išorinis pasaulis, su visomis jo taisyklėmis, dažnai kelia Gyvatei baimę. Todėl šie žmonės dažnai atrodo neatviri – “patys sau šeimininkai”.

Meilės klausimais, Gyvatė gali būti aistringa, įkvepianti meilužė. Deja,  dažnai šie žmonės yra apimti depresijos, linkę į smurtą bei jiems būdinga neįprasta nuotaikos kaita.

Pelėda

Lapkričio 23— gruodžio 21

13

Pelėda – tai beveik visada lengvabūdiškas ir žiaurus  žmogus. Pelėda sugeba taip gerai išgyventi žiemą, kad žmogaus santykių šiluma jai nėra būtina.

Indai tikėjo, kad žmonės, gimę po Pelėdos ženklu yra liūdni ir linkę į padidėjusią riziką. Visas šis nutrūktgalviškumas ir potraukis nuotykiams daro Pelėdas puikiais medžiotojais, gynėjais, kariais, gaisrininkais, aplinkosaugininkais ir socialiniais aktyvistais. Kita vertus, Pelėdos taip pat yra žinomos ir dėl savo lankstumo, todėl jos gali būti sėkmingos beveik bet kurioje profesijoje.

Išauklėtos ir laimingos Pelėdosjautrios, entuziastingos, sugebančios pilnai išklausyti pašnekovą. Nors, išgyvenus psichologinę traumą, jie dažnai tampa depresyvūs ar agresyvūs ir karingi.

Žąsis

Gruodžio 22— sausio 19

14

Jeigu jūs norite įgyvendinti tam tikrą ambicingą projektą, paimkite į kompaniją Žąsį. Ji  atkakli, ambicinga ir nuolat kažkur besiveržianti partnerė. Žąsis moka užsibrėžti tikslą ir siekti jo.

Be to ji yra pasiryžusi siekti sekmės bet kokia kaina. Šio ženklo žmonės nuolat su kuo nors konkuruoja ir varžosi. Net su draugais.

Žąsys tampa puikias verslininkais ir sportininkais. Jos taip pat moka būti dėmesingais draugais ir rūpestingais tėvais. Žąsis pasiekia sėkmę visur, ko besiimtų.

Jei šio ženklo žmonės auga meilėje, tampa aistringais, bendraujančiais ir rūpestingais visuomenės nariams. O  išgyvenus rimtą traumą, verta nepamiršti, kad jiems labiau nei kitiems asmenims būdingos obsesinės idėjos, priklausomybės elgesys. Žąsys yra labiau nei kiti linkusios į savižudybę.

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus