Tik su bikiniu: Aarono Perezo 16-metė mylimoji – pribloškiančios figūros

Daug diskusijų Lietuvoje dėl amžiaus skirtumo sukėlę Aarono Perezo (28) ir lietuvaitės Urtės (16) santykiai puikiai klostosi toliau. Šiuo metu į Ameriką gyventi išvykusi šešiolikmetė neseniai pirmą kartą su mylimuoju viešėjo Havajuose. Ten Aaronas ir Urtė kartu buvo pirmą kartą. Apie nuotykius kelionės metus jiedu sutiko papasakoti Lietuvos žiniasklaidai.
Aaronai, ar tai pirmas kartas, kai į Havajus keliaujate drauge?
Urtei tai buvo pirmas sykis. Pats ten jau esu buvęs kelis kartus. Tai kraštas, kuris yra netoli Kalifornijos, kur gyvenu. Be to, ten labai gražu ir oras puikus. Pagalvojau, kad tai bus puiki dovana Valentino dienos proga.
Ką veikėte šių trumpų atostogų metu?
Daugiausia laiko praleidome paplūdimyje. Tiesiog atsipalaidavome ir mėgavomės geru oru. Kai nebuvome prie vandenyno, laiką leidome geruose restoranuose, buvome lankytinose vietose.
Kokių nuotykių patyrėte Havajuose?
Buvo ir puikių akimirkų, ir ne tokių malonių. Štai paskutinę dieną itin ilgai buvome paplūdimyje. Todėl persideginome saulėje ir pradėjo luptis oda. Naktį miegant buvo siaubingas jausmas, labai skaudėjo.
Dažnai tokios kelionės porai būna tikras išbandymas, gerai parodantis tikruosius jausmus. Kaip sekėsi Tau ir Urtei?
Galiu drąsiai teigti, kad mums šios kelionės metu sekėsi puikiai. Nebuvome susipykę nė karto. Kita vertus, mes net neturime priežasčių, dėl kurių galėtume susipykti. Tiesiog mėgaujamės vienas kito kompanija.
Šių atostogų metu laiką leidote su savo draugais. Ar neatrodė keista, kad Valentino dieną šventėte su dar kitais žmonėmis, o ne romantiškai dviese?
Mudu su Urte apsistojome viename viešbutyje, o draugai – kitame. Net ir atskridome skirtingais lėktuvais. Atostogų metu susitikome tik kelis kartus, kai vykome pasilinksminti.
Aaronas Perezas su mylimąja lankosi Havajuose (nuotr. asm. archyvo)
Aaronas Perezas su mylimąja lankosi Havajuose (nuotr. asm. archyvo)

 

Urte, kokį įspūdį Tau paliko Havajai?
Tai nuostabus žemės kampelis, neįtikėtino grožio vieta. Nesu savo gyvenime mačiusi kažko įspūdingesnio. Manau, Havajai – ta vieta, kur tikrai galėčiau gyventi (šypteli).
Dabar laiką vėl leidžiate Kalifornijoje. Kada atvyksite į Lietuvą?
Grįšime į Lietuvą jau netrukus. Gal po kelių mėnesių. Labiausiai tikėtina, kad tai bus kovo gale arba balandžio pradžioje.
Ar esate numatę, kur toliau vyksite atostogauti?
Konkrečių planų dar neturime. Bet galime užtikrinti, kad ir kitos atostogos bus nepakartojamos!
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus