Tyrimas: “Google” ir “Facebook” iš reklamos šiemet turėtų uždirbti 107 mlrd. dolerių

Technologijų sektoriaus milžinai “Google” ir “Facebook” toliau turėtų dominuoti pasaulinėje skaitmeninės reklamos rinkoje, remdamasis “eMarketer” tyrimu praneša kanalas CNBC.

Rinkos tyrimų kompanijos “eMarketer” duomenimis, “Google” iš reklamos 2017-aisiais turėtų uždirbti 72,69 mlrd. dolerių, o “Facebook” uždarbis turėtų siekti 33,76 mlrd. Kartu sudėjus, tai sudaro 46,7 proc. visos skaitmeninės reklamos rinkos.

“Šiemet “Facebook” ir “Google” toliau bus pasauliniai skaitmeninės reklamos lyderiai bei susirinks maždaug pusę visų skaitmeninės reklamos pinigų”, – pranešime teigė “eMarketer” vyresnioji analitikė Šalin Šum (Shaleen Shum).

“eMarketer” toliau prognozuoja “Google” dominavimą skaitmeninės reklamos rinkoje, nepaisant neseniai kilusio skandalo. Kai kurios kompanijos atsisakė toliau reklamuotis “Google” priklausančiame “Youtube” portale, nes jų reklamos buvo rodomos šalia neapykantą kurstančio, žiauraus ar antisemitinio turinio.

“Artimoje ateityje, vieninteliai potencialūs “Google” ir “Facebook” konkurentai yra trys kinų kompanijos – “Baidu”, “Alibaba” ir “Tencent”. Taip yra dėl Kinijoje augančių grynųjų pajamų rodiklių bei augančio technologinio išprusimo šalyje”, – pridėjo Š. Šum.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus