V. Meladzės dukra paviešino vestuvių akimirkas: pribloškė išskirtiniu nuotakos apdaru

Vyriausia Valerijaus Meladzės dukra Inga (25 m.) neseniai atskleidė, kaip pasipuošusi ji prieš dvi savaites žengė prie altoriaus. Nuotakos įvaizdžio pasirinkimas nustebino ne vieną.

Garsaus dainininko dukra į civilinės metrikacijos įstaigą atvyko vilkėdama toli gražu ne tradicinę nuotakos suknelę, o originalų baltos spalvos kostiumą su nėriniais. Jos įvaizdį papildė kukli nuotakos puokštė ir ilgas nuometas.

O štai Ingos jaunikis Nori Vergezas nesiryžo eksperimentuoti ir pasirinko vilkėti paprastą tamsios spalvos kostiumą.

Today in lifechangers: @nouri_verghese #vergladze

A post shared by Inga Meladze (@ingameladze) on

Literally over the moon #weddingspam #vergladze

A post shared by Inga Meladze (@ingameladze) on

https://www.instagram.com/p/BPcqBrRhYn-/?taken-by=ingameladze

https://www.instagram.com/p/8OVPlbRz5I/?taken-by=ingameladze

Vestuvių ceremonijoje dalyvavo 16 žmonių – artimiausi poros draugai bei šeimos nariai. Tiesa, svečių gretose Ingos tėvo nebuvo. V. Meladzė šią svarbią dieną praleido dėl didelio užimtumo.

Tiesa, Ingos tėvas dar turės progą atšvęsti dukros vestuves, kadangi jaunavedžių pora ruošiasi rengti ir prašmatnias vestuves jaunikio tėvynėje Marakeše, kurios numatytos šių metų spalį.

Prieš prisiekdami vienas kitam amžiną meilę, Inga ir jos išrinktasis susitikinėjo kelerius metus. Tik tada Inga pristatė mylimąjį tėvui ir paprašė jo palaiminimo.

V. Meladzė šiltai sutiko jaunuolį priimti į savo šeimą. „Jeigu vaikinas – pagarsėjęs niekšas, tada savaime suprantama, kad jį pagausiu ir pats pamokysiu, nieko apie tai net nežinant dukroms. Bet Nori nėra vienas jų, jo pamokyti nereikia, jis protingas“, – šmaikštaudamas sakė V. Meladzė.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus