Vaikinas įcementavo galvą į mikrobangų krosnelę: prireikė net 5 gaisrininkų pagalbos

Ugniagesiai viešai išreiškė savo nepasitenkinimą ir pyktį po to, kai penkiese praleido valandą, bandydami ištraukti vaikino galvą, įcementuotą į mikrobangų krosnelę. Gaisrininkai netgi pasidalijo nuostabą keliančiomis nuotraukomis socialiniame tinkle „Facebook“.

22 metų Jimmy Swingleris su draugais sumaišė septynis maišelius cemento, įpylė jį į mikrobangų krosnelę, o ant galvos užsimovęs plastikinį maišelį įkišo ją į jau stingstančią masę. Šiai istorijai išplitus, daugybė žmonių susidomėjo, kodėl vaikinams prireikė įcementuoti draugo galvą, tačiau konkretaus atsakymo jie nepateikė, esą tiesiog norėjo viską nufilmuoti ir pasidalyti „YouTube“.

Vyrukai praleido daugiau nei valandą, bandydami išlaisvinti savo draugą, tačiau supratę, kad to padaryti nepavyks, iškvietė gaisrininkus. Vaikinų paviešintame vaizdo įraše matyti, kaip į mikrobangų krosnelę galvą įkišęs Jimmy dar yra perspėjamas, kad tai, ką jis planuoja daryti, gali kainuoti jam gyvybę. Žinoma, draugai bandė įtaisyti vamzdelį orui, kad vaikinas galėtų kvėpuoti, tačiau tai nepasirodė labai sėkminga.

We're seriously unimpressed 😡. Five of our firefighters were tied up for an hour this afternoon, freeing a YouTube…

Posted by West Midlands Fire Service on Neljapäev, 7. detsember 2017

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus