I. Valinskienė apie pinigų dalybas su vyru Arūnu: jis viską atėmė iš manęs ir paliko tik dienpinigių

Antrąją Vilniaus knygų mugės dieną parodų rūmuose „Litexpo“ gerbėjams pavyko susitikti ir su atlikėja bei puikiai žinomu televizijos balsu Inga Valinskiene.

Pokalbio su Inga laukė visa minia klausytojų. Atlikėja atskleidė, kad jos nepažįstantys žmonės dažnai jos prisibijo, visgi klausytojai ją pasitiko su šypsenomis. Moteris pristatė savo albumo „Žvaigždė“ vinilo plokštelę, kurioje surinkti patys geriausi I. Valinskienės hitai, sukaupti per 25 metus karjeros. Visgi moteris prisipažino, kad nesirūpina savo, kaip atlikėjos, vadybos reikalais. Apie vinilo plokštelės išleidimą idėją pakišo tuo dažniau užsiimantis vyras A. Valinskas.

Ne paslaptis, kad kurį laiką sklido kalbos, jog moteris laiko save labai didele žvaigžde ir todėl ne tik taip pavadino albumą, bet ir jo akcentu pasirinko auksinę spalvą. Inga tokias kalbas griežtai paneigė.

„Tai nereiškia, kad aš save taip pavadinau. Tai gali kvepėti didybės manija, tačiau taip nėra. Man atrodo, kad galėčiau dainuoti vien tą dainą. Jai tikrai nepranašavau tokios sėkmės“, – apie vinilo plokštelės pavadinimą prabilo Inga.

Ramūnas Zilnys priminė, kad Ingos karjeros pradžioje daugybė žmonių į ją žiūrėjo skeptiškai. Niekas netikėjo, kad ji surinks pilnas salas žmonių. Moteris prisipažino, kad didžiausia skeptikė buvo ji pati.

„Mano vyras iki šiol mėgsta iš manęs pasišaipyti. Šiuo atveju aš galiu tik tylėti ir padėkoti jam už avantiūrizmą. Galiu prisipažint, kad jaučiu pasitenkinimą prieš visus tuos skeptikus“, – jam atsakė atlikėja, atskleidusi, kad metų pabaigoje vėl surengs koncertinį turą po Lietuvą.

„Taip, jei ne Arūnas Valinskas, manęs scenoje nebūtų, – gandų neneigė Inga. – Aš nesu tokia drąsi ir įžūli ir galva daužanti sieną.“

R. Zilniui paklausus apie tai, kaip ji sugeba su vyru pasidalyti uždirbtus pinigus, Inga liežuvio už dantų nelaikė.

„Jis viską atėmė iš manęs ir paliko tik dienpinigių“, – juokavo Inga. Ji taip pat paneigė gandus, jog atlikėjai po koncertinių turų užsidirba milijonus. Inga patikino, kad visa tai labai daug kainuoja.

Inga taip pat atskleidė, kad lipdama ant scenos nejaučia vien tik malonumo, nes tai yra sunkus darbas, kupinas streso.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus