Vilniaus moterų krizių namų vadovė ragina S. Jasaičio advokatą nusišalinti: apmaudu, kad vis dar yra tokių vyrų

„Dėl artimoje aplinkoje patiriamo smurto į mus kreipiasi šimtai moterų. Tarp jų yra tikrai ne viena garsi ir žinoma moteris. Labai apmaudu, kad šiuolaikinėje visuomenėje vis dar yra tokių vyrų, kurie pateisina smurtą prieš moteris. O tokie advokatai, kurie patys smurtauja prieš moteris ir gina tokius vyrus, kaip Simo Jasaičio advokatas, mano manymu, turėtų nusišalinti“, – laidoje „Ant bangos“ aršiai Oksanos Pikul-Jasaitienės ginti imsis Vilniaus moterų krizių namų vadovė Lilija Vasiliauskienė.

Po to, kai garsus krepšininkas S. Jasaitis sutuoktinės O. Pikul-Jasaitienės buvo apkaltintas smurtu, lietuviai pasidalijo į dvi grupes. Vieni gina galimai nuolat smurtą patyrusią O. Pikul-Jasaitienė. Kiti stojo į krepšininko S. Jasaičio pusę. Vyrui atstovaujantis advokatas Albertas Bandžius viešai dėstė, kad O. Pikul-Jasaitienė, kreipdamasi į policiją dėl smurto, elgėsi itin ramiai, ir visa ši istorija gali būti gerai apgalvotos pinklės. Toks advokato pareiškimas supykdė moteris ginančią L. Vasiliauskienę.

Ji ėmė viešai ginti O. Pikul-Jasaitienę ir ragino S. Jasaitį gerai pagalvoti, ar toks advokatas nepakenks jo įvaizdžiui: „Tokio advokato, kuris pats nedorai elgėsi su savo žmona, kuriam buvo pritaikytos sankcijos JAV, žodžiais nederėtų tkėti lengvabūdiškai. Taip pat daug pasakoma ir apie patį žmogų, kuris rengasi tokį advokatą atstovauti jo interesams.“

Stulbinantys pareiškimai ir arši diskusija – laidoje „Ant bangos“ šį trečiadienį 21:30 val. per Lietuvos ryto televiziją.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus