Vilniuje atsidaro prabangus vestuvinių suknelių salonas „Mon Amour“!

Šių metų vasario mėnesio pabaigoje Vilniuje duris atvers naujas prabanga ir elegancija spinduliuojantis vestuvinių suknelių salonas „Mon Amour“. „Mon Amour“ studijoje susipina iš kartos į kartą perduodamos suknelių kūrimo tradicijos bei novatoriškos idėjos – klasika stilingai ir estetiškai pritaikoma šiems laikams.

Salone galėsite rasti platų, naujausių kolekcijų vestuvinių suknelių modelių ir dydžių pasirinkimą: kiekvienam kūnui, kiekvienai akimirkai ir, žinoma, kiekvienos svajonei. Visos „Mon Amour“ salono suknelės turi skirtingą charakterį ir yra unikaliai žavingos.

Studijoje Jus pasitiks ir visą dėmesį Jums skirs „Mon Amour“ ekspertų komanda, kurie padės išsirinkti labiausiai Jums tinkančią ir patinkančią suknelę. Kiekvienas apsilankymas salone Jums taps brangia akimirka, kupina juoko, džiaugsmo ir minčių apie Jūsų ypatingą dieną.

„Mon Amour“ – tai ne tik suknelių salonas – tai balto audinio glėbyje išsipildanti svajonė. Užsukite adresu Laisvės pr. 37, Vilnius ir įsitikinkite tuo pačios! O kol kas, siūlome apsilankyti suknelių salono internetinėje svetainėje www.monamour.lt ir apžiūrėti suknelių naujausias kolekcijas iš salono surengtos fotosesijos.
Kad būtum savo šventės karalienė, nebūtina ištekėti už karaliaus.

„Mon Amour“ – karalienės vertos suknelės!

http://monamour.lt/

https://www.facebook.com/monamourweddingstudio/?pnref=story

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus