Violetine spalva šunelį nudažiusi moteris pasmerkė jį tikram pragarui: niekas nesitikėjo, kad vargšelis išgyvens

Viena amerikietė norėjo, kad jos šunelio išvaizda atitiktų dabartines mados tendencijas, todėl sumanė jo kailį nudažyti ryškiai violetine spalva. Moteris pasikliovė savo išmone ir panaudojo žmonėms skirtus plaukų dažus, kurie kalytės Violetos vos nepražudė.

Gyvūną teko vežti į veterinarijos kliniką, mat ant jo odos atsirado didelių kraujuojančių žaizdų, o oda aplink akis ištino taip, kad Violeta nebegalėjo matyti. Baisiausia tai, kad keturkojis kentė siaubingą skausmą, o veterinarai abejojo, ar jis išgyvens naktį. Visgi didelę vaistų dozę gavęs gyvūnėlis kitą dieną jautėsi šiek tiek geriau.

Nors šuns šeimininkė tikėjosi, kad augintinio sveikata gerės ir toliau, netrukus specialistai buvo priversti nuskusti visą jo kailį. Violetos oda ėmė luptis, kristi, o pats gyvūnas nebesiorientavo aplinkoje.

Veterinarai ilgai galvojo, ar užmigdyti Violetą ir užbaigti jos kančias. Jie neįsivaizdavo, kaip būtų galima visiškai išgydyti vargšą gyvūnėlį.

„Viskas buvo daug blogiau, nei galėjome įsivaizduoti. Kaip galėjome tikėtis, kad toks mažas šunelis galės ištverti tiek procedūrų ir skausmo?“ – savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė gyvūną prižiūrėję žmonės.

Po kelių mėnesių intensyvaus gydymo Violetos sveikata iš tiesų pagerėjo. Ji vėl išmoko vaikščioti, ėmė prašyti skanumynų ir žmogiškos šilumos. Dabar šunelis gyvena naujuose namuose, o veterinarai bando perspėti internautus, kad šie nė nebandytų savo keturkojų augintinių dažyti žmonėms skirtais plaukų dažais. Gyvūnams jie gali būti mirtinai pavojingi.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus