Vyras tyrinėjo apleistus turtuolių rūmus: kažkas taip norėjo iš jų pabėgti, kad nespėjo net pasiimti daiktų

Tinklaraštininkas Neilas tiria įvairiausius apleistus pastatus ir paslaptingas vietoves Didžiojoje Britanijoje. Jis filmuoja savo keliones, jas komentuoja ir filmukus viešina socialiniuose tinkluose arba savo „YouTube“ kanale.

Vos prieš keletą savaičių vyrukas apsilankė apleistuose milijonierių rūmuose. Tai, ką pamatė viduje, visiškai šokiravo Neilą. Tikriausiai nieko nestebintų nuo sienų nusilupę dažnai, voratinkliai ar daugybė senų baldų, tačiau tyrinėtojas pamatė ne tik tai.

Atrodo, kad rūmų šeimininkai iš jų išvyko tuščiomis. Paliktos mašinos, drabužiai ant pakabų, indai, tvarkingai paklotos lovos, ant stalo ir fortepijono dar tebestovintys arbatos puodeliai, kavinukai, indai kriauklėje, knygos, sąsiuviniai, daugybė net nepanaudotų maisto produktų, sukrauti lagaminai, padėti prie durų slenksčio, – atrodo, kad žmonės taip skubėjo pabėgti iš šios vietos, kad net nespėjo pasiimti svarbių daiktų.

Neilas taip pat rado laišką, kurį prieš dingdama paliko rūmų savininkė. Pasirodo, kad ji paliko viską mirus vyrui. Rūmuose tinklaraštininkas aptiko ir ne vieną kalaviją bei slaptas duris. Pamatykite.

www.Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus